Кошик
75 відгуків
Геодезическое, тепловизионное и навигационное оборудование мировых производителей
+380 50 294 58 68
+380975487950
+380951537008

ІНТЕРГЕО 2017, Берлін 26-29 вересня

Фахівці компанії відвідали виставку INTERGEO2017 (ІНТЕРГЕО 2017) проходила в р. Берлін (Німеччина) з 26 по 28 вересня 2017 року.

02.10.17

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА INTERGEO 2017

Міжнародна виставка технологій в області геодезії і суміжних галузях INTERGEO 2017 приймала своїх учасників і гостей в Берліні. Учасників вмістили шість великих павільйонів виставкового комплексу Messe Berlin. Традиційно стенди світових лідерів (Hexagon, Trimble, Topcon) очолювали кожен у своєму павільйоні, кожен займаючи мало не чверть площі залу.

Окремий павільйон був виділений виробникам безпілотних літальних апаратів і програмного забезпечення для збору і обробки фотограмметричних даних. Варто відзначити, що з кожним роком все більше відбувається інтеграція БПЛА з прикладної геодезією. Розвиток програмного забезпечення і реєструючих пристроїв дозволяє використовувати БПЛА для вирішення багатьох задач геодезії. Сьогодні на перший план виходить вже питання економічної складової, т. к. вартість подібних комплексів дуже велика, і не дозволяє застосовувати технологію для виконання дрібних «дешевих» об'єктів.

Тенденція останніх років – особливий нахил великих компаній у розробку та вдосконалення програмного забезпечення, задача якого збільшувати привабливість бренду в очах споживача. І дійсно, змагатися з китайськими брендами, щорічно привозящими на виставку за кілька нових приймачів, або тахеометрів складно, і не має особливого сенсу. Єдино правильний шлях – якісно розвивати програмне забезпечення, додавати нові сервіси. Так, наприклад, компанією Trimble Navigation ltd. був представлений сервіс Catalyst, який представляє собою платну підписку на використання програмного забезпечення, яке дає можливість перетворити телефон в GNSS-приймач геодезичного класу.

Leica

головна новинка GNSS приймач GS18 T (555 каналів і фунція зйомки/виносу при відхиленні приймача до 30о від вертикалі)

представлений компактний лазерний сканер BLK360

портативний сканер Leica Pegasus

Ще одне нове протягом – поява у багатьох виробників GNSS-обладнання послуг сервісів глобальних супутникової диференціальної корекції. Так, наприклад, Hexagon Geosystems включає у вартість приймачів GS16, GS18 передплату терміном на 1 рік, а ще одна швейцарська компанія GeoZone Geomatix пропонує довічну підписку до глобального сервісу поправок StarFire, у разі придбання їх приймача Falcon SF. Китайська корпорація UniStrong, куди наразі входять Stonex і Hemisphere розділила своє обладнання на дві лінійки: звичайну синю і червону – з можливістю роботи з сервісом глобальної корекції Atlas.

Багато виробників програмного забезпечення доповнюють своє портфоліо приладами. Однією з перших компаній, що пішла по цьому шляху стала Carlson Software, яка почала продавати контролери під своїм брендом. Логічне розширення продуктової лінійки вилилося в появу GNSS-приймачів Carlson.

З кожним роком спостерігається все менше новинок у галузі оптичного приладобудування, зате все більше з'являється скануючих систем під найрізноманітніші завдання, починаючи від двухзеркальных лидаров, суміщених з лінійною фотокамерою для оцифровки величезних площ з повітря від Hexagon geosystems, закінчуючи системами Surphaser, з міліметровим кроком сканування і можливістю роботи на відстані одного метра, для пошуку мікротріщин і деформацій.

Ще однією важливою тенденції можна віднести появу бюджетних вузьконаправлених рішень, таких як одночастотні GNSS-приймачі Emlid, сканери NCTech. Безумовно, дані продукти не зможуть змагатися за технологічності з великими брендами, але, безумовно, займуть свою нішу на ринку, для вирішення певних вузьких завдань при мінімальних вкладеннях.

Пропонуємо Вам ознайомитися з найбільш цікавими, на наш погляд новинками INTERGEO'17 на каналі Youtube

Javad GNSS

Triumph-F1 демонстраційні польоти і анонс початку продажів в РФ початок 2018г.

зовнішній компактний радіомодем JRadio

Обновлие ПО J-Field, JMT

Geomax

Фотограмметрическая система для роботи з GNSS приймачами

Trimble-Nikon

скануючий тахеометр SX10

тахеометр C3 (1-5", б/в до 500м, 2 ч/б дисплея, автофокус)

тахеометр C5 (1-5", б/в до 500м, 2 кольорових дисплея, автофокус)

лінійка OEM GNSS BD992 (336 каналів), BD940, BD930

 тахеометр NIKON XS (1-5", б/в до 500м, 2 ч/б дисплея, автофокус)

тахеометр NIKON XF (1-5", б/в до 500м, 2 кольорових дисплея, автофокус)

Pentax

лазерний сканер P-1000 (б/про режим до 1000м, 100 000 т/з)

нівелір CL-100 (0.7 mm)

Getak

захищений Win10 планшет T800 (8,1")

захищений Win10 ноутбук V110 (11,6")

Окремий зал був присвячений БПЛА технологій. Багато відомі бренди виходять на геодезичний і ГІС ринок зі своїми пропозиціями, у тому числі INTEL, DJI. Китайські і європейські виробники показують велику різноманітність літаків і коптеров від мініатюрних до величезних, з різними назначениеми від фото зйомки до доставки вантажів і виконання робіт в дощ і вітер.

Багато виробники з піднебесної з року в рік становлять клони GNSS приймачів Hi-Target і South і тахеометрів відомих марок.

Інші новини
ГеоАгроНавт
Антон Поляков
+380975487950
Антон
+380951537008
Арина
+380502945868
Антон
Україна Харківська область Харків пос. Солоницевка пер. Комсомольский 6
ФОП Поляков А. В.
Мапа