86 відгуків
+380 (97) 548-79-50
+380 (95) 153-70-08
+380 (50) 294-58-68
Геодезическое, тепловизионное и навигационное оборудование мировых производителей

Що таке Точне Землеробство від Trimble 2020?

Що таке Точне Землеробство від Trimble 2020?
Що таке Точне Землеробство від Trimble?
Високотехнологічні терміни, такі як безпілотники, роботи, датчики, географічне відображення та великі дані, виникають при обговоренні Точного Землеробства. Ці поняття не тільки неправильно зрозумілі та складні, але всі вони мають цінові етикетки - і часто великі.
Вся ця складність та витрати призвели до відносно повільного впровадження багатьох практик заповідника на фермах у Сполучених Штатах. Однак останніми роками великі та малі виробники почали використовувати потенціал ТЗ, що формується.
Згідно з звітом Міністерства сільського господарства США за 2016 рік :
Системи картографування на основі GPS, включаючи монітори врожайності, використовуються приблизно на 50 відсотках усіх ферм кукурудзи та сої в США
Приблизно 33 відсотки ферм з кукурудзи та сої прийняли системи наведення та автоматичного керування.
Картування ґрунту з використанням координат GPS та технології змінної швидкості для введення використовуються на 16-26 відсотках цих ферм.
У 2017 році 261 канадський фермер взявши участь у точному опитуванні, проведеному Агропромисловим та Агропродовольчим товариством Канади 65% учасників сказали, що твердо погоджуються з тим, що ТЗ корисна, тоді як 70% учасників заявили, що використовують програмне забезпечення для управління фермами на своєму комп'ютерній комп'ютері.
Учасники опитування оцінили, наскільки важливими є певні причини використання прецизійних аг на фермі. «Краще управління врожаєм», «вдосконалене обладнання та праця» та спосібі «зменшити витрати на врожай сільськогосподарських культур» були визнані трьома основними причинами прийняття ТЗ.
Що таке Точне Землеробство?
Перш ніж ми вникатимемо у особливості ТЗ, давайте визначимось із цим. Основною метою точного землеробства є прагнення до прибутковості, ефективності та стійкості у господарстві. Це досягається поєднанням технології ТЗ та обладнання ТЗ. По-перше, технологія ТЗ збирає та аналізує дані про кожну дію, здійснену на вашій операції, і допомагає керуватися як вашими негайними, так і майбутніми рішеннями: яке насіння посадити на якому полі, або де саме вам потрібна точна кількість добрив чи хімічних речовин. Потім, як тільки ви уявляєте, що потрібно робити у вашій фермі, обладнання ПТ вводити свій план в дію. Наприклад, ви можете підготувати свою землю, використовуючи автоматичну секцію або контроль додатків із змінною швидкістю. Або ви можете точно маневрувати своїм трактором та знаряддями, використовуючи систему ручного керування, наприклад, автопілот Автоматизована система управління. І за допомогою правильного програмного забезпечення для управління фермами ви можете управляти складними рецептами в різних зонах продуктивності на одній платформі.
Рух ТЗ розпочався у 1990-х роках із запровадженням глобальних систем позиціонування (GPS) та геоінформаційних систем (ГІС). Широкий асортимент датчіків, моніторів та контролерів також був розроблений у тієї годину і застосовувався на сільськогосподарському обладнанні, такому як валові монітори, датчики тиску та сервомотори . Завдяки швидкому впровадженню та впровадженню мобільних обчислень, високошвидкісного Інтернету та надійних супутників за останні десять років охоплення та використання ТЗ надзвичайно зросли, настільки, що зараз воно охоплює майже всі сфери діяльності фермі.
Навіщо інвестувати в Точне Землеробство?
Коли ваше апаратне та програмне забезпечення зможуть взаємодіяти одне з одним, вам не доведеться витрачати стільки пізніх ночей на планування своїх наступних кроків - можливості точності ag зможуть вам це управляти. Поліпшивши загальну ефективність, ви зможете більше їсти вдома з родиною та відвідувати більше сімейних заходів та посиденьок. Ефект пульсацій точності ag виходить за рамки вашої операції, надаючи вам більше, ніж просто грошову оцінку.
Альо це не означає, що ТЗ не допоможе вашій підсумку. Ви можете заощадити витрати та годину для вашої ферми, реалізувавши впровадження ПТ. Дослідження показують, що рентабельність інвестицій (ROI) у ТЗ варіюється в залежності від численних факторів, таких як тип та розмір вашої фермі, конкретна впроваджена технологія та спосіб аналізу та застосування даних.
Однак, коли ТЗ введено правильно і є частиною загального плану, різні наукові дослідження показують, що технології ТЗ можуть швидко зменшити витрати праці та врожаю, скоротити споживання води та заощадити Ваш час та головний біль при плануванні та виконанні шкірного вегетаційного періоду.
Найголовніше, що слід знаті, це ті, що ТЗ - це не універсальне рішення . Ті, що працює для вашого сусіда, для вас може не мати сенсу. Перегляд кожної операції окремо та впровадження рішень, які працюють для вашої конкретної фермі, є єдиним способом успішного використання ТЗ та отримання позитивної рентабельності інвестицій.
Це технологія, яка пов'язаність язує все ваше господарство разом, забезпечуючи вам контроль та видимість, необхідну для прийняття кращих рішень. Колі ві можете приймати кращі рішення, ви знаєте, що отримуєте максимум користі від своєї діяльності, надаючи вам душевного спокою та відновлення впевненості.
5 порад, які допоможуть вам досягти успіху в галузі точного землеробства
Спроба вирішити, які технології ТЗ підходять для вашої фермі може здатися залякуючим завданням. Однак рішення, включені в вашу ферму, можуть бути простими та мати сенс для вашої діяльності. Якщо ви підете в ТЗ з правильним є ставленням, ви зможете досягти успіху та побачити значно віддачу своїх інвестицій.
Почніть з мети
Кожного разу, коли ви інвестуєте у свою діяльність, це має бути частиною вашого загального бізнес-плану та вирішити проблему, де у вас наразі немає рішення. Творче вирішення проблем - це ті, що робили в господарстві століттями. Альо зараз рішення часто можна знайте в технічній частині, а не в магазині.
Зрозумійте необхідне управління та технічне обслуговування
Хороші технології повинні працювати для вас. Якщо ви збираєтеся витратити гроші на нові монітори висіву, обприскування та збирання врожаю, вам потрібно регулярно калібрувати машини, упорядковувати дані, переконуватись у їх точності, а потім діяти відповідно до того, що вам говорять дані.
Як і будь-яке інше обладнання у вашому господарстві, технології охорони навколишнього середовища необхідно підтримувати, щоб максимізувати їх повний потенціал.
Крім того, важливо зрозуміти, як різні технології ТЗ можуть працювати разом, щоб отримати найкращі результати. Наприклад, система моніторингу насіння, як Field-IQ Система контролю висіву, може використовуватися разом із системою наведення, як дисплей GFX-750 ™ або дисплей TMX-2050 . При спільному використанні ві можете точно відстежувати та картографувати свої поля в режимі реального часу та виправляти проблеми по мірі їх виникнення. Ви також можете спростити точне управління даними, використовуючи такі функції, як Autosync ™, яка підключається до інших джерел даних.
Не бійтеся робити помилки
Поки ви приймаєте рішення щодо ТЗ, базуючись на даних, а не на емоціях, будь-які помилки повинні бути невеликими та швидко вчитися на них. Насправді, більша частина успіху використання технології ТЗ досягається методом спроб і помилок. Визнання помилки та внесення коригувань на даний момент забезпечить досягнення вашими технологіями ТЗ своєї мети - підвищення ефективності та продуктивності.
Майте мережу підтримки
Прийняти правильні рішення щодо ТЗ для вашого господарства непросто - особливо перші. Отримавши надійну підтримку від торговельного посередника Trimble Vantage, ви можете допомогти вам під час первинних інвестицій, оскільки ви оцінюєте свої дані шкірного сезону та розширюєте технології, які використовуються у вашій роботі.
Залишайтеся на звязку
Інтернет є неймовірно потужним інструментом для пошуку інших фермерів, які приймають подібні рішення у своєму господарстві. Веб-платформи, такі як YouTube і Twitter, можуть значно розширити вашу мережу підтримки. Прекрасна ідея - шукати відгуки та відгуки, перш ніж інвестувати в певну технологію. Фермери по всьму світу публікують онлайн-огляди, що пропонують всі плюси і мінуси різного обладнання та продуктів, що є безцінним та безкоштовним.
Отже, тепер, коли у вас є правильний спосіб мислення, давайте вивчимо деякі найпопулярніші доступні технології.
Системи паралельного та автоматичного водіння
Одними з перших і найбільш широко використовуваних технологій ТЗ на фермах у США були комбайни, трактори, обприскувачі та сівалки з керованим GPS.
Високоточне наведення та рульове управління забезпечують надзвичайну точність при роботі в полі, дозволяючи виробникам працювати де завгодно, в будь-який час і в будь-яких умовах, навіть вночі.
Однією з найбільших переваг систем наведення є зменшення кількості перекриттів та / або пропусків у полі, що економити паливо та годину, при цьому різко знижуючи рівень напруги за кермом.
Покращена точність на полі також гарантує ефективне висівання та обприскування. Дослідження 2009 року, проведене Технологічним університетом Вірджинії, оцінило діапазон економії 2-7 відсотків (у середньому 5 відсотків) витрат на введення завдяки системам наведення GPS.
Сьогодні існують декілька видів систем курсовказання:
- Системи рульового керування надають вам шлях, який слід пройти в полі. Це призводить до більш точної їзди, проте, вам все одно потрібно керувати кермом.
- Автоматизовані рульові системи повністю контролюють кермо, що дозволяє вам відводити руки від керма під час поїздок по ряду і стежити за сівалкою, обприскувачем чи іншим обладнанням. Наприклад, Автоматизована система керування Autopilot може допомогти вам швидко та точно заповнювати свої польові програми. Використовуючи технологію компенсації місцевості, вона залишається дуже точною, навіть на складній місцевості. Його також можна використовувати з дисплеєм TMX-2050  , обмінюючись вашими даними між апаратним та програмним забезпеченням та підтримуючи їх зв'язок між собою.
- Інтелектуальні системи наведення забезпечують різні схеми керування залежно від форми поля і можуть використовуватися в поєднані з вищезазначеними системами. Це надзвичайно корисні системи при роботі на полі неправильної форми.
- Системи наведення інструментів забезпечують взаємодію вашого трактора та обладнання, навіть коли ваші руки не за кермом. Такі системи, як активні управління вашим обладнанням, тому вам не доведеться. Інструмент може виправити своє положення без введення трактора та утримує їх на одній і тій же лінії наведення.
Підготовка землі
Підготовка землі шкірного вегетаційного періоду - це делікатний баланс між промовами, якими ви можете і не можете керувати. Навіть коли ми робимо все правильно, це все може бути знищено, якщо дощові хмари залишатимуться подалі. Незважаючи на те, що ТЗ не стирає цю мінливість, вона дає вам ще кілька інструментів для успішної обробки змінних, які не піддаються контролю.
Перш ніж приймати рішення, вам потрібно буде знати, що відбувається у вашій ґрунті.
Випадкове відбір проб ґрунту - це традиційний підхід, який найкраще підходить для рівномірних полів із незначними варіаціями, тоді як керований випадковий відбір проб розглядає ґрунт із середніх виробничих площ. Цей підхід відрізняється від випадкової вибірки, яка забезпечує середнє значення всіх ядер, взятих у вашому полі. Керована випадкова вибірка рекомендується, якщо ви не можете визначити домінуючу виробничу зону на своєму полі.
Проби для порівняння пропонуються для полів із більшою мінливістю (пагорби, западини тощо). Бенчмарк вибірки зменшує мінливість поля за рахунок зменшення площі вибірки. Невелика площа, що представляє більшу частину поля, відбирається стільки ж разів, що і при випадковій вибірці.
Такі рішення, як Soil Information System (Почвенна інформаційна система), можуть дати вам найбільш повне уявлення про стан вашого ґрунту. Це допомагає зрозуміти структуру ґрунту, ущільнення, глибину кореневої зони, утримання та доступність вологи та родючість ґрунту.
Окрім відбору проб ґрунту, ще одним новим джерелом даних, що допомагає у підготовці земель, є зображення з повітряних полів . За допомогою інфрачервоних зображень вашого поля ви можете швидко виявити проблеми, яких просто не видно з землі.
Через заплутаність, що стосується відбору проб ґрунту, картографування та інтерпретації результатів, рекомендується об'єднання єднатися з місцевім торговим посередником Trimble Vantage. Хоча відбір проб ґрунту не є точною наукою, розуміння стану вашого ґрунту допоможе вам визначити, як підготувати ваші поля до вегетаційного періоду.
Обладнання ТЗ є особливо цінним при нанесенні стрічки та безводного застосування. Системи настановних дисплеїв дозволяють точно відстежувати та картографувати польову інформацію в режимі реального часу, з широким набором функціональних можливостей, що відповідають різним потребам сільського господарства. Системи рульового управління тракторів, навісного обладнання та рядів мінімізують пропуск, перекриття та відгадування рядів, включаючи технологію компенсації місцевості для підтримки точності у важких умовах.
Моніторинг урожайностіі
Сильним доповненням до будь-якої стратегії ТЗ є моніторинг урожайності. Запроваджене на початку 90-х років минулого століття та працюючи разом із технологією GPS, використання обладнання для контролю врожайності дедалі більше стає традиційною практикою сучасного сільського господарства.
Інформація, як сорти насіння, вологість, завантаження зерна та ширина автоматичного зрізу, збирається за допомогою монітора врожайності та відображається на дисплеї в кабіні . Це може допомогти вам приймати поточні рішення на місцях, які можуть бути не помітні неозброєним оком.
Коли ви берете всю цю інформацію та форматуєте її в карту врожаю , вона стає потужним інструментом, який може інформувати про всі ваші оперативні рішення в майбутньому. У поєднані з вашими витратами на виробництво та картами додатків карта врожайності покаже вам, які ділянки вашої фермі вигідніші за інші, і повинна допомогти вам привести інші ділянки вашої галузі в рівень. Ви можете зробити ще один крок далі за допомогою програмного забезпечення для управління фермам, яке надає "Карти прибутку", щоб ви могли глибоко зануритися в кожну сферу і подивитися, які стратегії працюють.
Технологія диференційного внесення
Озброївшись даними моніторингу врожайності, ви тепер готові розкрити потужність технології змінної швидкості (VRT). VRT - це здатність адаптувати параметри на машині для внесення насіння, хімікатів або добрив відповідно до точних змін у рості рослин, поживних речовинах та типі ґрунту. VRT може бути пристосований для обприскувачів рослин як в окремій насадці, так і в секції (наборі насадок). Сівалки з VRT зазвичай мають автоматичні контролери на окремих рядах. Такі рішення, як система контролю рідини Field IQ ™ ISOBUS і дозволяють контролювати кількість рідини, яка застосовується у вашій роботі, зменшуючи витрати на вхід і створюючи високопродуктивне середовище для вашого врожаю.
Отже, замість того, щоб наносити рівномірну кількість насіння на одне поле, VRT дозволяє застосовувати оптимальний тип та кількість насіння у певній ділянці будь-якого поля - автоматично або вручну прямо з кабіни. Ви також можете уникнути подвійного покриття та усунути марно витрачені ресурси.
Ще одним величезним бонусом є ті, що ви будете мати повний запис усіх вхідних даних, що використовуються у вашій операції, допомагаючи вам приймати подальші рішення.
Чи варта VRT інвестицій?
Як і всі технології ТЗ, це залежить від того, як смороду використовуються. Застосовуючи разом із даними зразків ґрунту, аерокартами та моніторингом урожайності, VRT надзвичайно ефективний у забезпеченні якнайефективнішого використання ваших даних на ваших полях.
Хоча часто потрібні деякі спроби та помилки, якщо ви прихильні процесу ТЗ, ви повинні швидко повернути свої інвестиції.
Контроль витрати та внесення
Керуючи потоком та застосовуючи вхідні дані для вашої операції, ві можете точно застосовувати вхідні дані, де це необхідно, у вашому полі. Системи моніторингу насіння особливо корисні під час посадки; Ви повинні знаті, коли у вас виникають проблеми з посадкою, такі як пропуски, подвоєння та невдалі ряди одиниць. Альо ві не можете виправити ті, чого не знаєте. На щастя, система моніторингу насіння, подібно до системи контролю введення врожаю Field-IQ ™ , бачить ті, чого ви не можете.
Ви можете в режимі реального часу відстежувати інформацію про посів або лінії доставки добрив. Це дозволяє контролювати додаток зі змінною швидкістю та допомагає стежити за автоматичним управлінням секцією. Це також запобігає дорогим проблем сівалки, ловлячи їх раніше, ніж вони вплинуть на ваш урожай. При використанні в поєднані з системою відображення керівніцтва - як GFX-750 ™ Display або дисплей TMX -2050 -ві можуть точно контролювати і карту поля вашого в режимі реального часу і усунути проблеми з світові їх виникнення.
Скорочення додатків у галузях з низькою продуктивністю вашої галузі допомагає зменшити гроші, витрачені на вхідні ресурси. Як правило, близько 10-20 відсотків полів є недостатньо ефективними, то навіщо витрачати дорогоцінний час і гроші на площу, яка не дає бажаних результатів?
Одним лише поглядом ви зможете побачити, де ваші поля приносять вам гроші, а де вхідні дані не окупаються. Precision ag - це стратегія управління фермою, яка найкраще оцінюється за допомогою карт прибутку в довгостроковій перспективи.
Управління водними ресурсами
Як ми всі вже переконались, вода є дефіцитним ресурсом, особливо в умовах посухи. Точна система зрошення на фермах - це один із способів пом'якшити проблеми, що виникають, коли дощові хмари з'єднання не являються. Альо коли йде дощ, ви не завжди можете особисто спостерігати за своїми полями. Вісь де програмні рішення PA можуть виконати роботу за вас.
Під час управління водою такі фактори, як опади, зрошення та вологість ґрунту, сприяють забезпеченню водою вашої культури, що, в свою чергу, впливає на ваш урожай. Альо на ваші врожаї також впливають додаткові фактори, такі як рельєф та тип ґрунту. Візуальні огляди вашої галузі можуть легко виявити будь-які очевидні червоні прапори, такі як ерозія та западини, де відбувається розмивання. Використання GPS-інструментів, таких як WM-Survey з точністю до RTK, має вирішальне значення для виявлення крутих схилів, підйомів та низьких ділянок, які можуть вплинути на ваш урожай.
Або, ви можете використовувати VerticalPoint РТК ™ Система управління Grade на операції. Інші землеутворюючі системи працюють лише 75 відсотків годині, а це означає, що ви отримуєте менше робочого часу та вищі витрати. Альо система контролю рівня Trimble інтегрується із системою Trimble FieldLevel ™ II і дає вам швидші та точніші результати. Використовуючи новаторські технології, він працює на 95 відсотків часу безвідмовної роботи навіть у найскладніших умовах.
Завдяки цьому підрядники отримують збільшення часу безвідмовної роботи та зменшення кількості пропусків, необхідних для завершення роботи. І фермери можуть отримати вигоду з полів, які мають кращий режим управління водними ресурсами та урожайність.
Але шлях до належного управління водними ресурсами та вищих урожаїв починається з вашого ґрунту. Тип ґрунту може сильно вплинути на його здатність утримувати вологу та доставляти її до врожаю. Хоча глинисті ґрунти чудово затримують воду, вони також важкі і липкі. З іншого боку, піщаний ґрунт добре стікає з високо гідравлічною активністю та просочуванням. Але якщо ви хочете отримати стабільні врожаї на всьому полі, вам потрібно належний чином розставити бокові частини плитки на всьому полі, щоб воно правильно стікало.
Апаратні рішення, такі як система FieldLevel ™ II, впорядковують геодезичні дослідження, проектування та вирівнювання, необхідні для проектів з вирівнювання землі. Це також допомагає забезпечити оптимальне управління водою, надаючи вам поліпшення врожайності, використання води та продуктивності фермі.
Інтеграція даних
Якщо в ТЗ є якась справжня магія, це виявляється в інтеграції даних.
Як ви вже читали вище, не бракує даних, які виробники можуть зібрати, будь то карти врожайності, результати випробувань ґрунту або витрати на вхід. Однак справжня потужність ТЗ розкривається, коли всі ці дані поєднуються, щоб надати вам повну історію вашої роботи. Альо це простіше сказати, ніж зробити, і багато в чому інтеграція є однією з найскладніших промов, щоб отримати право в ТЗ.
5 способів покращити інтеграцію даних
Основною метою інтеграції даних ТЗ є організація всіх даних фермі корисними способами для аналізу та прийняття рішень. Вісь п'ять промов, які ви можете зробити, щоб це сталося:
Купуючи будь-яке нове програмне або апаратне забезпечення для своєї ферми, переконайтеся, що воно сумісне з тим, що ви вже використовуєте. Якщо системи не працюють разом, це не дасть вам результатів, які ви шукаєте. Але якщо ви використовуєте технологію ISOBUS , вам не потрібно буде хвилюватися. Технологія ISOBUS є галузевим стандартом для досягнення сумісності між тракторами та навісним обладнанням, дотримуючись розпорядження "plug and play". Вам більше не потрібна окрема або абсолютно нова система відображення для кожного трактора, оскільки вона дозволяє як дисплею, так і машині спілкуватися між собою, незалежно від марки та віку. Устаткування ISOBUS, як ISOBUS-сумісний дисплей GFX-750 або Field-IQ ISOBUS Control Solutions тримати вас на зв'язку з кожним програмним та апаратним забезпеченням.
Переконайтеся, що ви регулярно калібруєте та обслуговуєте свої технологічні рішення так само, як і для вашого обладнання. Не поспішайте знайомитись із технологією, яку ви використовуєте, і ви заощадите свій час та гроші.
Дослідіть варіанти швидкісного Інтернету для своєї фермі - як у своєму офісі, так і на полі. Якщо можливо, переваги високошвидкісного підключення до Інтернету в кабіні можуть коштувати інвестицій, які допоможуть прийняти поточні рішення на місцях.
Дослідіть онлайн-сховище даних. Усі ці USB-накопичувачі, які ви маєте у висувних ящиках у своєму офісі, є приємними резервними копіями ваших даних, альо смороду не настільки ефективні або практичні в порівнянні зі збереженням усіх даних в одному місці в Інтернеті. Інтернет-або «хмарний» простір для зберігання даних постійно дешевшає та стає безпечнішим, і дозволяє вам легко ділитися з вашим бухгалтером, радником фермі, страховиком або кредитором. І пам " ятайте - це ваші дані - і ви маєте право знати, як їх використовують зацікавлені сторони вашої операції.
Партнерство з експертом. Хоча апаратні та програмні рішення стають більш сумісними та простішими у використанні, все одне залякує завдання змусити їх усіх працювати разом. Trimble Vantage Reseller є безцінним ресурсом , щоб мати, особливо якщо почати, щоб переконатися , що всі ваші дані ТЗ інтегровані і отримати вам інформацію , необхідну для прийняття оптимальних рішень для вашої ферми.
Корекційні послуги
Думаючи про точність і отримуючи максимум користі від своєї роботи, послуги з виправлення є важливим пунктом розгляду. Багато фермерів отримують вигоду від більш високого рівня точності, доступного у таких постачальників, як Trimble. Ці розширені послуги позиціонування дають вам доступ до інноваційних послуг позиціонування, розроблених відповідно до рівня точності, який відповідає вашим операціям. Наші інтелектуальні рішення забезпечують точність і успіх, починаючи від низьких дюймів і закінчуючи потребою точності.
Як приклад, CenterPoint RTX Супутникові послуги корекції, забезпечують позиціонування з високою точністю, що перевищує <2,5 см, і пропонує вбудовану резервування, щоб забезпечити зв'язок, узгодженість та якість за менший час кабіни, жорсткіші ряди та прямі лінії. CenterPoint RTX також забезпечує виправлення для всіх сузір 'їв GNSS, використовуючи всі переваги всіх підтримуваних сузір' їв GNSS, включаючи Galileo та BeiDou. Використовуючи ці додаткові супутникові сигнали, CenterPoint RTX забезпечує швидший годину конвергенції RTX і більш надійну роботу в умовах природних перешкод, таких як дерева. При використанні додаткових супутників для CenterPoint RTX клієнти можуть відчувати на 40% швидший годину конвергенції. Послуги корекції RTX Trimble - це повторюваний прохід,
Майбутнє
Простежуваність, миттєва звітність про погоду та найсвіжіша інформація про товарний ринок - це всі набори даних, на які швидко звертаються новітні програмні рішення ТЗ - з метою отримання та надсилання цих даних автоматично та миттєво від трактора або вашого офісу .
Сценарій у недалекому майбутньому може виглядати приблизно так: Ви засіваєте своє поле, і прогноз погоди змінюється на вкрай необхідний дощ. Завдяки цій новій інформації ви збільшуєте норму добрив, щоб скористатися доданою вологою в ґрунті. Оскільки у вашій кабіні працює Інтернет, це коригування автоматично відображається у вашому аркуші замовлення добрив, грошовому потоці, прогнозів урожайності та вашому маркетинговому плані. Немає необхідності зайвого введення даних або роботи в офісі - вся ваша робота інтегрована та автоматизована.
Посилена інтеграція даних допоможе вам не лише зосередитись на вирощуванні врожаю, альо ї вирощуванні найкращого врожаю. Технологія, сільське господарство, продовольсто - це галузі, які завжди змінюються, і Trimble йде в ногу.
Ферма майбутнього Точного Землеробства
Наше бачення цієї концепції просте. Тут ви маєте правильну технологію для вирішення своїх повсякденних проблем, покращуючи свою фермерську діяльність та своє життя. Постійна інтеграція технологій у вашій фермі дозволяє перетворити ваше прецизійне обладнання на справжні інструменти для прийняття рішень для вашого бізнесу. Це кінцева мета точного землеробства.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner