86 відгуків
+380 (97) 548-79-50
+380 (95) 153-70-08
+380 (50) 294-58-68
Геодезическое, тепловизионное и навигационное оборудование мировых производителей

5 кроків до впровадження Точного землеробства на вашій фермі сьогодні !

5 кроків до впровадження Точного землеробства на вашій фермі сьогодні !
Неофіційний огляд понад 150 клієнтів фермерських господарств Agri-Trend, що займали 200 000 Га віртуальної реальності за останні 7 років, показавши середню чисту прибутковість 35 доларів з 0.4 Га. З них $ 35 - $ 7 - це економія від зменшення або виключення витрат на низькопродуктивні райони, а $ 28 - прибутку від поліпшення врожайності у районах з вищим виробництвом на місцях.
Завдяки поєднанню цих двох потоків - економії та заробітку - VRT справді окупається. VRT - це здатність адаптувати параметри на машині для внесення насіння, хімікатів або добрив відповідно до точних змін у рості рослин, поживних речовинах та типі ґрунту. Якщо ви вирішите застосувати стратегію управління точністю, правильне виконання є ключовим. Кожен крок у процесі наближає вас до максимальних результатів та надійної рентабельності інвестицій (ROI). Отже, ви думаєте, що, можливо, захочете розпочати?
По-перше, майте на увазі ... Змінна швидкість - це НЕ Точне Землероство... Ця тонка відмінність вімагає, щоб я визначив Точне Землеробство. У мене є два визначення; найпростішим є правильне управління в потрібному місці, а найскладнішим ... Точне Землеробство - це управління змінним потенціалом урожайності. Управління може бути дуже грубим, наприклад, змінити свої наміри врожаю та посадити солестійку траву в засоленій зоні або заробити траву над водним шляхом, а не намагатися висівати через неї або навколо неї, або це може поширювати вапно або сірку за допомогою спінеровідвідника по необхідній території. Або управління може бути в порядку, наприклад. з використанням змінної оцінки норм насіння та / або добрив за зонами управління.
По-друге, я скучаюся шкірного разу, коли чую, що VRT заощадить ваші гроші ... може ... але використання цього як гачка неправильно. Я насправді прошу свого виробника витратити більше грошей ... ні, нуля ... прошу його зробити стратегічну інвестицію. Створення зон, встановлення прав на землю, посилена вибірка, додаткові послуги, додаток VRT тощо вимагають інвестицій, що перевищують ті, що зараз робить мій виробник. Правильно розгорнутий Точне Землеробство (зверніть увагу, я використовував Точне Землеробство, а не VRT) повинен збільшити рентабельність фермера; це не так, нас повинні звільнити.
На мій погляд, Точне Землеробство слід позиціонувати як стратегічну інвестицію, що дозволяє перерозподілити стратегічні ресурси, щоб залучити додатковий прибуток до нижчого рівня за рахунок зменшення середніх витрат на одиницю продукції. Це вімагає, щоб ми знали і розуміли свій потенціал урожайності; навіть якщо це просто відносно, ПЕРШИЙ. І тоді ми впроваджуємо відповідну стратегію управління, якою може бути родючість VRT або насіння.
Намагаючись полегшити виробників на арені Точне Землеробство, ми запропонували 5 кроків, які, на нашу думку, зменшать плутанину та полегшать плавний перехід.
Крок 1: Визначте рівень та причини мінливості між вашими полями.
Існує безліч інструментів, які допоможуть вам це зробити; нам подобаються карти врожайності, карти PowerZone 2.0 ™, карти висот та карти провідності ґрунту. Зони управління PowerZone 2.0 починаються із супутникових знімків до 15 років, які обробляються за допомогою індексу рослинності PurePixel для оцінки продуктивності врожаю за роками. Потім ці річні витрати об'єднання єднуються та створюються зони управління. Результат - точній підсумок попередніх моделей урожайності сільськогосподарських культур, який може бути використаний для прийняття управлінських рішень на полі, що рухається вперед. Ці потужні карти - це інвестиція, цінність якої як інструменту прийняття рішень буде тривати довгі роки.
Крок 2: Зменшіть надмірне нанесення в районах з недостатнім результатом
Після того, як ваші поля класифікуються на основі мінливості, шукайте поля з можливістю заощадити гроші, зменшуючи вхідні дані в областях з низькою продуктивністю. Зазвичай близько 10-20% поля недопрацьовує. В огляді економія від зменшення вкладених ресурсів у цих зонах високого ризику, як правило, становила 7 доларів із середньої чистої прибутковості, що припадає на добриво зі змінною нормою, 35 доларів за акр. У деяких випадках причини недостатньої ефективності можна усунути з годиною, тобто управління водними ресурсами, але наразі зменшіть свої інвестиції в ці райони.
Крок 3: Дослідіть і виправте фактори, що обмежують урожайність, у зонах вищих урожаїв на ваших полях.
У Північній Америці ми знаємо, що в середньому існує близько п'яти проблем на кожну сферу. Сюди можуть входити рН, розчинні солі, натрій, текстура, ущільнення, глибина профілю грунту, рівень води, плями бур'бур'янів, дефіцит поживних речовин, дисбаланс поживних речовин. Тут корисними інструментами є карти ґрунтів, кількість рослин, відбір проб ґрунту та тканин та розвідка.
Крок 4: Налаштуйте цілі прибутковості та відрегулюйте показники VR
Тепер ви готові скористатися новим потенціалом урожайності ваших полів. Встановлюйте цільові показники урожайності в зонах високої продуктивності агресивніше, ніж ви встановлювали цільові урожайності полів у минулому. Далі відкоригуйте норми добрив, щоб задовольнити харчові потреби врожаю за цієї нової цільової урожайності. В огляді цей крок, як правило, призводив до 28 доларів США із середньої рентабельності інвестицій у розмірі 35 доларів США за змінну ставку. Використовуйте свої карти врожайності та проведіть аналіз урожайності за зонами, щоб визначити, наскільки ви наблизились до досягнення цих нових більш анресивних цілей урожайності. З кількома даними даних ви почнете визначати свою верхню межу потенціалу врожайності за типом сільськогосподарських культур за цими даними. Іноді корисно думати про цільові показники врожайності в зонах як відсоток вище або нижче середнього по полю. Це може полегшити встановлення ціх цілей на рівні фермі.
Крок 5: Виміряйте результати та повернення
Білл Гейтс говорити це про важливість вимірювання результатів: «Вимірювання дає можливість особам, які приймають рішення, визначати найкращі практики. Перш за все, вимірювання дозволяє виконавцям продемонструвати ефективність, роблячи чіткий зв'язок між грошима та результатами ». Знову ж таки, існує цілий ряд інструментів, які допоможуть вам це зробити, але нам подобається на Картах прибутку відображати зони фінансових втрат та вигод. Карти прибутку доступні через вашу підписку на Trimble Solution Ag. Після введення даних про врожайність ви також можете порівняти ВР із постійною нормою добрив.
Одним лише поглядом ви зможете побачити, де ваші поля приносять вам гроші, а де вартість вкладених матеріалів та змін не окупається. Майте на увазі, Точне Землеробство - це стратегія управління фермою, а не однорічний експеримент. Це стиль управління фермою, який найкраще оцінювати, використовуючи карти прибутку в довгостроковій перспективи.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner